Bieszczady z wypadem do Lwowa

Lepszego połączenia nie da się wymarzyć!

⇒CENA: od 431 zł.⇐

BIESZCZADY

Za co kochamy Bieszczady? Długo by opowiadać o klimacie panującym na tym terenie. Nie bez kozery mówi się: „Rzucam wszystko i jadę w Bieszczady”.
Miłośnikom tych pięknych widoków nie musimy przypominać, czym zachwycają nas Mała i Wielka Pętla Bieszczadzka. Laików chcielibyśmy namówić na przyjazd w to piękne miejsce, a gwarantujemy, że na pewno nie będziecie chcieli wracać do domu.
Tych przeżyć po prostu nie da się opisać, to trzeba najzwyczajniej w świecie poczuć. Trasa Małej Pętli Bieszczadzkiej ma wiele odcinków z pięknymi widokami na góry i łączy miejscowości obfitujące w zabytki i atrakcje turystyczne. Przebiega przez Zagórz, Lesko, Hoczew, Polańczyk (słynna Zapora Solińska). Wielka Pętla Bieszczadzka zaś biegnie przez Baligród, Jabłonki, Cisną i Wetlinę, gdzie można zobaczyć m.in. Połoninę Wetlińską oraz Połoninę Caryńską, na którą potocznie mówi się… “Cyce Carycy”
LWÓW
Lwów ze swym Rynkiem był świadkiem wielu ważnych dziejowych wydarzeń. Większość Rynku wypełnia potężna bryła Ratusza, z którego wieży podziwiać można panoramę miasta. Każda z kamienic w Rynku ma swoją historię, i to nietuzinkową.
W starej części miasta nie ma dwóch jednakowych budowli, ponieważ stawiali je Żydzi, Ormianie, Polacy, Włosi, Niemcy, Czesi i każdy chciał się czymś odróżniać od sąsiada. Miasto skrywa wiele tajemnic i zaskakuje nas sekretnymi miejscami. Zachwyca podziemnymi barami, których istnienie nawet ciężko sobie wyobrazić.
Klimat powoduje, że chcemy tkwić w tym miejscu i poznawać jego uroki. Ważne miejsca na mapie zwiedzających: Cmentarz Łyczakowski, Wał Hetmański, Stary Rynek, Opera Lwowska, katedra Ormiańska, Więzienie przy Łąckiego.
Świadczenia gwarantowane w cenie:
  • transport autokarem klasy LUX,
  • 2 noclegi w ** lub *** hotelu, wyżywienie (śniadania),
  • opieka pilota,
  • ubezpieczenie NNW i KL,
  • opiekunowie gratis (1 na 15 uczniów),
  • podatek VAT.

Dodatkowo płatne: bilety wstępu oraz przewodnik lokalny.

Podana cena skalkulowana jest na minimum 55 osób płacących.