Heide Park + Serengeti Park

Dwa dni pełne emocji, rozrywki i adrenaliny!

⇒CENA: od 329 zł.⇐

HEIDE PARK

Zapraszamy Państwa na wycieczkę do świata niesamowitej rozrywki, gdzie dziesiątki atrakcji, w tym największa drewniana kolejka w Europie, dostarczą Państwu niezapomniane wrażenia i sprawią, że adrenalina osiągnie najwyższy poziom. Heide Park to park rozrywki pełen kolejek, karuzel oraz baśniowych elementów, położony w Soltau, niedaleko Hamburga. Każdy, kto choć raz w nim będzie, pewne jest, że szybko tam wróci.

To potwierdzi każdy – Heide Park to idealne miejsce dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych – tam po prostu nikt nie może się nudzić!

SERENGETI PARK

Teren o powierzchni 200 ha składający się z kilku stref, które niemal w całości można objechać samochodem. Świat Dzikich Zwierząt zamieszkuje ok. 1500 żyjących na wolności zwierząt.

Przez “największe w Europie mini zoo” z ponad 200 zwierzętami można przejść pieszo. Świat Małp to miejsce, w którym ponad 200 małp z 20 różnych gatunków dokazuje odwiedzającym. Kolejną godną uwagi atrakcją jest największa w Niemczech hodowla słoni.

Ponadto w parku Serengeti można wyruszyć w podróż do dżungli z licznymi efektami specjalnymi w iście hollywoodzkim stylu! Na terenie obiektu znajduje się również mini park z karuzelami oraz zjazdem pontonowym.

Świadczenia zawarte w cenie:

  • transport autokarem klasy LUX,
  • 1 nocleg na terenie Heide Parku, wyżywienie (śniadanie),
  • ubezpieczenie NNW i KL,
  • opieka pilota,
  • opiekunowie gratis (1 na 15 uczniów),
  • podatek VAT.

Dodatkowo płatne: bilety wstępu.

Podana cena skalkulowana jest na minimum 55 osób płacących.