9 marca 2017

O firmie

Już teraz pobierz nasz najnowszy katalog z ofertami wycieczek na sezon 2017/2018!

Kliknij tu: Katalog ParadiseTour 2017

Nasz zespół:

Aleksandra Mariak

Robert Wąsowski

Pilot 🙂

 

 

 

 

 

Jesteśmy ludźmi z pasją do podróżowania. Cieszymy się, kiedy możemy pokazać innym to, co sobie wymarzyli, aby zobaczyć.

Gwarantujemy Państwu, że w każdą z naszych usług wkładamy całe nasze serce i angażujemy się w 101%! Dokładamy wszelkich starań, aby klient, który jest dla nas najważniejszy, zapamiętał swoje wakacje do końca życia i organizując następne – znowu do nas wrócił.

W cenie wycieczki gwarantujemy Państwu transport autokarem o najlepszych i najwyższych standardach, nocleg w komfortowych warunkach (o ile wycieczka wymaga noclegu), opiekę pilota i przewodnika, którzy na pewno Państwa nie zanudzą, ubezpieczenie podróżne oraz podatek VAT.

Jeżeli potrzebujesz organizatora, który zorganizuje Twoją idealną wycieczkę – Biuro Podróży Paradise Tour Koszalin to idealny wybór! Wycieczki szkolne, wyjazdy indywidualne, hotele, loty – dla Twojej wygody i zadowolenia przygotujemy wszystko!

Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową oraz wpis do rejestru organizatorów turystyki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy również pilotami wycieczek. 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Podróży Paradise Tour jest zarejestrowaną nazwą marketingową firmy Usługi transportowe RM Travel Robert Wąsowski, wpisanej do CEiDG, nr NIP: 499-063-06-52, nr REGON: 362202476.

W przypadku zmian stosunków prawno – ekonomicznych firma zastrzega sobie możliwość zwyżki ceny, nie większej jednak niż 10%.

Podane ceny wycieczek skalkulowane są na minimum 55 uczestników płacących.